LT EN

Naujienos

2019.03.10

Piketas prie G. Nausėdos štabo prieš L. Slušnio politiką vaiko teisių klausimais


Prie G. Nausėdos štabo buvo surengtas piketas  prieš Lino Slušnio politiką vaiko teisių klausimais

2019-03-09 dieną (šį šeštadienį) nuo 12 val. prie gerb kandidato į prezidentus G. Nausėdos rinkimų štabo rengiamas piketas prieš dabartinę valstybės politiką vaiko teisių klausimais

Vieta: prie Pylimo g. 22D, Vilniuje.

Piketo esmė: Dabartinė valstybės politika vaiko teisių klausimais yra ydinga, luošinanti šeimas ir žalojanti vaikus. Vienas tokios politikos formuotojų – gerb. kandidato į prezidentus G. Nausėdos patarėjas vaiko teisių klausimais, vaikų ir paauglių psichiatras Linas Slušnys.

Gerb. kandidato į prezidentus G. Nausėdos oficialioje Facebook paskyroje skelbiama, kad 2019-03-09 dieną 12:30 val. jo rinkimų štabe rengiamas visuomenės susitikimas-diskusija su jo patarėju L. Slušniu.

L. Slušnys nuolat kišasi į žiniasklaidoje nugirstas kitų šeimų problemas, net nematęs šalių komentuodamas, išrašinėdamas šališkas pažymas ir tokiu būdu save reklamuodamas kitų skausmo sąskaita.
L. Slušnys nevertina ir nesuvokia vaiko prigimtinio ryšio su tėvais svarbos, palaiko vaikų atiminėjimo iš tėvų tendencijas mūsų šalyje, nors iš esmės neturi jokio išprusimo šioje labai jautrioje visuomenei srityje.

L. Slušnys yra neseniai baustas už tai, kad neteisėtai teikė vaikų ir paauglių psichiatro, gydytojo psichoterapeuto, medicinos psichologo paslaugas.

L. Slušnys nepripažįsta tėvo atstūmimo egzistavimo. Tėvo atstūmimas – reiškinys, kai, dažniausiai po skyrybų, vienas iš tėvų (dažniausiai motina) trukdo kitam iš tėvų bendrauti su vaikais, juos nuteikdama ar išveždama, pasinaudodama neišprususiais specialistais – tokiais kaip L. Slušnys.

Piketu siekiame, kad gerb. kandidatas į prezidentus G. Nausėda atsiribotų nuo savo dabartinio patarėjo vaikų teisių klausimais L. Slušnio. Jei G. Nausėdai ir toliau patarinės L. Slušnys, jei (kai) G. Nausėda bus išrinktas, mūsų vaikai bus slušniškos politikos ir toliau žalojami, turės ir toliau kęsti institucinį smurtą.

Daugiau pakalbėsime piketo metu. Taip pat, po piketo, tikimės įdomios diskusijos su L. Slušniu.

BNS Spaudos centras