LT EN

Naujienos

2019.04.23

Pasaulinė tėvų atstūmimo supratimo diena - 2019 04 25


PIKETAS Pasaulinės Tėvų Atstūmimo  supratimo dienos  minėjimas
Vieta: Lukiskiu aikste/ prie Vilniaus apygardos teismo.
Laikas: 2019 balandzio 25, 14 val

 

Lietuvoje "Pasaulinė tėvų atstūmimo supratimo diena" tik pradedama minėti, nors pasaulyje tai jau bus 14-tas kasmetinis renginys.

Nors tėvų atstūmimas yra viena žiauriausių smurto prieš vaikus formų, atimanti iš vaiko pusę jo šaknų (ryšys nutrūksta ir su seneliais bei to tėvo giminėmis), tačiau Lietuvoje daugelio vaiko teisių specialistų, įstatymų leidėjų, teisėjų ignoruojamas. Todėl piketuosime prie Vilniaus apygardos teismo - protestuosime prieš mūsų vaikus žalojančius valdininkus ir teismų sprendimus.

Dienos simbolis - pučiami muilo burbulai, vadinami "meilės burbulais". Mūsų meilės vaikams, kaip ir muilo burbulų, niekas - net žiauriausi teismų sprendimai - negali apriboti ar atimti. Norime, kad vaikai turėtų galimybę mylėti ir būti mylimi.

Kviečiame prisijungti šeimų, vaikų, tėvų teises kovojančių nevyriausybinių organizacijų, vyrų ir moterų krizių centrų, vaiko teisių tarnybų atstovus, psichologus, teisininkus. Kviečiame atvykti ir tėvų atstūmimo oponentus – gal pagaliau suprasite, kad juoda nėra balta .

 

Aktuali info  apie šį renginį APTA FB paskyroje: https://www.facebook.com/events/2162049347440752/