LT EN

Naujienos

2011.03.11

Moterų ginklas - psichologinis smurtas prieš vyrą


Smurtauja ne tik vyrai prieš moteris, bet ir dailiosios lyties atstovės naudoja smurtą prieš savo vyrus. Tik dažniau psichologinį, o ne fizinį, bet psichologinis smurtas kartais būna skaudesnis ir žiauresnis už fizinį.


Delfi

2011 m. kovo 3 d. 11:26

 

Visuomenė piktinasi, kai tik sužino apie vyrų smurtą prieš moteris. Deja, neretas atvejis, kai moterys naudoja psichologinį smurtą prieš vyrus. Jos žemina vyrų savigarbą, apeliuodamos į jų sąžinę dėl mažų atlyginimų, dėl menkos investicijos į šeimos biudžetą, už dėmesio trūkumą, už nepakankamą dėmesį vaikų auklėjimui. Dažnas vyras, likęs be pajamų šaltinio, dar labiau psichologiškai spaudžiamas. O kiek dar atvejų, kai vyrams reikia ištverti moterų klimakterinius „bangavimus“, pogimdyminę psichozę.

Vyrai jaučia psichologinę priespaudą dėl moterų nuolatinio persekiojimo ir įtarinėjimo neištikimybe. Todėl reikėtų atsižvelgti ir į vyrų nelengvą psichologinę atmosferą moterų atžvilgiu.

Retas vyras kreipiasi pagalbos ir patarimo dėl patiriamo smurto, nes jiems sunku peržengti barjerą - „stiprioji lytis“, „šeimos galva“

Impulsyvesnės moterys nevengia ir fizinį smurtą panaudoti. Ne veltui nuo seno vyrauja „kočėlo“ puolamoji jėga. O stambesnė ir drūtesnė moteris savo vargšą vyrelį taip „apšventina“, kad vargšelis net kelias dienas ligoninėje guli ir sako, kad jį nepažįstami gatvėje sumušė.

O kokias vyrai turi turėti geras ausis, nes kai moterys pradeda ant jų staugti, ne tik ausų būgneliai gali plyšti, bet ir langų stiklai subyrėti. Žinoma, jei vyrai būtų šventi kaip angelai ir klausytų savo žmonų, draugių, sugyventinių, žemėje būtų taika, nes kaip sakė motina Teresė: „Pasaulio karas ir taika prasideda šeimoje“.

 

http://pilietis.delfi.lt/voxpopuli/moteru-ginklas-psichologinis-smurtas-pries-vyra.d?id=42678463#ixzz2i9avrbxz